Kariera

ONE TREND to zespół pasjonatów marketingu internetowego. Dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci. Realizujemy kampanie SEM; Google ADS, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu wartościowych treści, lubimy kreować graficzny wizerunek Klientów poprzez unikatowe i spójne z marką grafiki, filmy czy kampanie video. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą

ROZWIJAMY SIĘ. DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Sprawdź najnowsze oferty pracy!

Agile

W naszej pracy bazujemy na rozwiązaniach Agile. Siłą naszego zespołu jest różnorodność talentów, wymiana wiedzy i ciągły rozwój własnych kompetencji. Zapewniamy ścieżki talentowe i możliwość rozwoju zgodnie ze swoimi ambicjami i potencjałem. Korzystamy z wewnętrznego programu rozwojowego Academy Skills, mamy możliwość wykazywania własnej inicjatywy i włączania się w ciekawe projekty dla naszych Klientów. W naszej agencji cenimy autonomię i współtworzenie rozwiązań, dlatego kładziemy nacisk na współpracę i empowerment w zarządzaniu naszym zespołem.

Nowoczesna i uważna na potrzeby pracowników polityka HR została wyróżniona Certyfikatem Jakości HR Silver w 2021 roku.

image

Wartości One Trend

Employment Value Proposal naszej agencji nakreśla profil kandydatów, którzy szukają wysokiej jakości, wyznaczaniu trendów i nieograniczonej wolności  w poszukiwaniu inspiracji w rozwiązaniach dla naszych klientów.

Jakość
Siła zaangażowania
Elastyczność rozwiązań
Indywidualne podejście do klienta
Wnikliwa analiza i profesjonalne przygotowanie rozwiązań
Komplementarność i różnorodność talentów zespołu
Skontaktuj się z nami

Pomagamy osiągnąć sukces w sieci. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu