let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

Oferta Pracy – Grafik

  • Przez Marcin Jene
  • 13 kwietnia, 2021
  • 111 Odsłon

Jesteśmy ONE TREND. Zespół pasjonatów marketingu internetowego. Dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci.Realizujemy kampanie SEM; Google ADS, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu kalorycznych treści, lubimy kreować graficzny wizerunek Klientów poprzez unikatowe i spójne z marką grafiki, filmy czy kampanie video. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego Grafika Designer do współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik oraz animacji na potrzeby WWW oraz SM (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • tworzenie kolaży pokazujących działanie produktów lub usług
  • projektowanie układów landing pages;
  • projektowanie, poprawianie, umobilnienie logotypów;
  • tworzenie infografik procesów, usług Klientów;
  • utrzymanie spójności wizualnej marki w obszarze digitalowym;
  • monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych w obszarze digitalu;
  • współpraca z Działem Sprzedaży i PM.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, Google ADS,
    potwierdzone własnym portfolio (prosimy dołączyć do aplikacji);
  • umiejętność kreatywnego uchwycenia potencjału biznesu klienta w wizualizacji graficznej;
  • wysokie poczucie estetyki oraz znajomość trendów graficznych;
  • aktywne zainteresowanie tematyką social mediów;
  • rozumienie czym jest lifestyle i śledzenie trendów na bieżąco;
  • umiejętność samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadzie desk sharingu : jesteśmy otwarci na dzielenie czasu pracy na Twoje wewnętrzne projekty;
  • udostępniamy dwie sale konferencyjne;
  • dogodną lokalizację (ul. Odrowąża na Bródnie) z dobrym dojazdem do obu linii metra – 10 minut tramwajem do Dworca Gdańskiego, 8 minut do Dworca Wileńskiego lub firmowy parking;
  • możliwość rozwoju – jeśli współpraca będzie układać się pomyślnie, to przewidujemy dla Ciebie możliwość uczestniczenia w spotkaniach z klientami, na których będziesz mieć okazję przedstawienia własnych pomysłów związanych z dużymi projektami związanymi z budową stron internetowych czy grafikami informacyjnymi;
  • rozliczenie na zasadzie B2B – stawki ustalamy indywidualnie w zależności od umiejętności, doświadczenia i ilości zleceń;
  • pracę w swobodnej i nieformalnej atmosferze;
  • pyszną kawę z magicznego ekspresu 😉

Chętnie poznamy Twoje doświadczenie i motywację dołączenia do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV w poniższym formularzu kontaktowym:

    Obowiązek informacyjny* Zobacz więcej...
    Call Now Button