Kategorie
Praca

Oferta Pracy – Grafik

Jesteśmy ONE TREND. Zespół pasjonatów marketingu internetowego. Dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci.Realizujemy kampanie SEM; Google ADS, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu kalorycznych treści, lubimy kreować graficzny wizerunek Klientów poprzez unikatowe i spójne z marką grafiki, filmy czy kampanie video. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego Grafika Designer do współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno

Opis stanowiska:

  • tworzenie grafik oraz animacji na potrzeby WWW oraz SM (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • tworzenie kolaży pokazujących działanie produktów lub usług
  • projektowanie układów landing pages;
  • projektowanie, poprawianie, umobilnienie logotypów;
  • tworzenie infografik procesów, usług Klientów;
  • utrzymanie spójności wizualnej marki w obszarze digitalowym;
  • monitorowanie trendów i rozwiązań kreatywnych w obszarze digitalu;
  • współpraca z Działem Sprzedaży i PM.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w realizacji kreacji digital, social media, Google ADS,
    potwierdzone własnym portfolio (prosimy dołączyć do aplikacji);
  • umiejętność kreatywnego uchwycenia potencjału biznesu klienta w wizualizacji graficznej;
  • wysokie poczucie estetyki oraz znajomość trendów graficznych;
  • aktywne zainteresowanie tematyką social mediów;
  • rozumienie czym jest lifestyle i śledzenie trendów na bieżąco;
  • umiejętność samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadzie desk sharingu : jesteśmy otwarci na dzielenie czasu pracy na Twoje wewnętrzne projekty;
  • udostępniamy dwie sale konferencyjne;
  • dogodną lokalizację (ul. Odrowąża na Bródnie) z dobrym dojazdem do obu linii metra – 10 minut tramwajem do Dworca Gdańskiego, 8 minut do Dworca Wileńskiego lub firmowy parking;
  • możliwość rozwoju – jeśli współpraca będzie układać się pomyślnie, to przewidujemy dla Ciebie możliwość uczestniczenia w spotkaniach z klientami, na których będziesz mieć okazję przedstawienia własnych pomysłów związanych z dużymi projektami związanymi z budową stron internetowych czy grafikami informacyjnymi;
  • rozliczenie na zasadzie B2B – stawki ustalamy indywidualnie w zależności od umiejętności, doświadczenia i ilości zleceń;
  • pracę w swobodnej i nieformalnej atmosferze;
  • pyszną kawę z magicznego ekspresu

Chętnie poznamy Twoje doświadczenie i motywację dołączenia do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV w poniższym formularzu kontaktowym:

    Obowiązek informacyjny*
    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Quality Factory Karolina Kowalewska, z siedzibą przy ul. Białołęckiej 356, 03-253 Warszawa. NIP: 5361677057. REGON: 147431588. Kontakt z ADO jest możliwy za pomocą poczty tradycyjnej lub poczty mailowej rodo@onetrend.pl:
    2. Państwa dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO gdzie prawnie uzasadnionym interesem administratora jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie oraz podtrzymanie kontaktów biznesowych w tym promowanie naszych usług.
    3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych lub podmioty uczestniczące w ramach współpracy z nami a także podwykonawcy np. świadczący na rzecz Spółki usług wsparcia IT, prawne.
    4. Pani/Pana danych osobowych będziemy korzystać do momentu zakończenia realizacji celów określonych powyżej, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    Zobacz więcej...