let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

Oferta Pracy – Junior Project Manager

  • Przez Marcin Jene
  • 20 maja, 2021
  • 487 Odsłon

Jesteśmy ONE TREND – zespołem pasjonatów marketingu internetowego. W naszej pracy dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci: realizujemy kampanie SEM, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu wartościowych treści, pomagamy kreować wizerunek poprzez unikatowe, spójne z marką grafiki i filmy. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego Junior Project Managera

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno

Opis stanowiska:

  • tworzenie struktur stron www, ustalanie słów kluczowych
  • analiza konkurencji, analiza stron,  przygotowanie fraz kluczowych do kampanii ADS i SEO
  • prowadzenie stałej komunikacji z zespołem PM i podwykonawcami (copywriting, social media, SEO, graficy), w ramach obsługiwanego projektu
  • tworzenie formularzy Google
  • zlecanie budowy strony www, kompletowanie wszelkich potrzebnych materiałów (teksty, zdjęcia), edycja i poprawki na budowanych stronach
  • komunikacja z klientami w zakresie realizowanych projektów
  • obsługa i wprowadzanie zmian na stronach i w sklepach internetowych (obsługa CMS), optymalizacja stron

Wymagania:

  • znajomość Google Docs/Pakietu Microsoft Office
  • znajomość systemów CMS/Wordpress
  • umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientami w zakresie realizowanego projektu
  • wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły oraz znajomość trendów graficznych
  • samodzielność, świetna organizacja pracy i własna inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość HTML, programów graficznych, podstaw SEO
  • doświadczenie w pracy w agencji marketingowej będzie dodatkowym atutem

Oferta obejmuje:

  • współpracę na zasadzie  umowę o pracę lub B2B, desk sharingu – jesteśmy otwarci na dzielenie czasu pracy na Twoje zewnętrzne projekty
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od doświadczenia) + system premiowy
  • dogodną lokalizację (ul. Odrowąża na Targówku) – biuro dobrze skomunikowanym z obiema liniami metra – 10 minut tramwajem do Dworca Gdańskiego, 8 minut do Dworca Wileńskiego
  • dostęp do dwóch sal konferencyjnych
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, wewnętrzne Skills Academy
  • pracę w swobodnej i nieformalnej atmosferze
  • pyszną kawę z wypasionego ekspresu ?

Chętnie poznamy Twoje doświadczenie i motywację dołączenia do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV w poniższym formularzu kontaktowym:

    Obowiązek informacyjny* Zobacz więcej...
    Call Now Button