let’s make something together

Give us a call or drop by anytime, we endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.

Find us

PO Box 16122 Collins Street West
Victoria 8007 Australia

Email us

info@domain.com
example@domain.com

Phone support

Phone: + (066) 0760 0260
+ (057) 0760 0560

Oferta Pracy – Specjalista ds. sprzedaży

  • Przez Marcin Jene
  • 25 lipca, 2022
  • 919 Odsłon

Jesteśmy ONE TREND. Zespół pasjonatów marketingu internetowego. Dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci.Realizujemy kampanie SEM; Google ADS, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu kalorycznych treści, lubimy kreować graficzny wizerunek Klientów poprzez unikatowe i spójne z marką grafiki, filmy czy kampanie video. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnego Specjalisty ds. Sprzedaży ( reklama Google ADS, pozycjonowanie SEO, strony www, e- sklepy, copywriting, social media)

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno

Opis stanowiska:

  • praca w roli wychodzącego naprzeciw wyzwaniom partnera biznesowego B2B i B2C;
  • umawianie i przeprowadzanie rozmów sprzedażowych;
  • współpraca z Project Managerami i zespołami projektowymi (m.in. Specjaliści SEO, UX Designerzy, Programiści, Specjaliści Google ADS);
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze usług marketingu internetowego (SEO, Google ADS, strony www, copywriting, Google Moja Firma);
  • rozbudowa usług o dodatkowe rozwiązania dla obecnych Klientów agencji;
  • udział w opracowaniu strategii sprzedaży.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług marketingowych poparte sukcesami;
  • dobra znajomość obowiązujących trendów marketingu internetowego, sprzedaży internetowej;
  • znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i umiejętność korzystania z CRM;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku;
  • wiedza z obszarów sprzedaży i marketingu;
  • samodzielność, zaangażowanie i ukierunkowanie na cel;
  • kreatywność i inicjatywa własna elokwencja, poprawny styl wypowiedzi pisanej.

Oferta obejmuje:

  • pracę stacjonarną;
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / umowa B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • onboarding i udział w programie Academy Skills;
  • możliwość awansu w oparciu o indywidualną ścieżkę talentową;
  • praca w kreatywnym, ambitnym zespole pasjonatów marketingu internetowego.

Chętnie poznamy Twoje doświadczenie i motywację dołączenia do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV w poniższym formularzu kontaktowym:

    Obowiązek informacyjny* Zobacz więcej...
    2/5 - (4 votes)