Kategorie
Praca

Oferta Pracy – Specjalista ds. sprzedaży

Jesteśmy ONE TREND. Zespół pasjonatów marketingu internetowego. Dbamy o zwiększenie widoczności Klientów w sieci.Realizujemy kampanie SEM; Google ADS, pozycjonowanie stron, optymalizację SEO, budowę stron www i platform e-commerce. Wspieramy biznes Klientów w dostarczaniu kalorycznych treści, lubimy kreować graficzny wizerunek Klientów poprzez unikatowe i spójne z marką grafiki, filmy czy kampanie video. Cechuje nas pełne zaangażowanie w poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań, identyfikujemy się z potrzebami biznesu i chętnie dzielimy się wiedzą.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnego Specjalisty ds. Sprzedaży ( reklama Google ADS, pozycjonowanie SEO, strony www, e- sklepy, copywriting, social media)

Miejsce pracy: Warszawa, Bródno

Opis stanowiska:

  • praca w roli wychodzącego naprzeciw wyzwaniom partnera biznesowego B2B i B2C;
  • umawianie i przeprowadzanie rozmów sprzedażowych;
  • współpraca z Project Managerami i zespołami projektowymi (m.in. Specjaliści SEO, UX Designerzy, Programiści, Specjaliści Google ADS);
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze usług marketingu internetowego (SEO, Google ADS, strony www, copywriting, Google Moja Firma);
  • rozbudowa usług o dodatkowe rozwiązania dla obecnych Klientów agencji;
  • udział w opracowaniu strategii sprzedaży.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług marketingowych poparte sukcesami;
  • dobra znajomość obowiązujących trendów marketingu internetowego, sprzedaży internetowej;
  • znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i umiejętność korzystania z CRM;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku;
  • wiedza z obszarów sprzedaży i marketingu;
  • samodzielność, zaangażowanie i ukierunkowanie na cel;
  • kreatywność i inicjatywa własna elokwencja, poprawny styl wypowiedzi pisanej.

Oferta obejmuje:

  • pracę stacjonarną;
  • dogodną formę współpracy: umowa o pracę / umowa B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • onboarding i udział w programie Academy Skills;
  • możliwość awansu w oparciu o indywidualną ścieżkę talentową;
  • praca w kreatywnym, ambitnym zespole pasjonatów marketingu internetowego.

Chętnie poznamy Twoje doświadczenie i motywację dołączenia do naszego zespołu.

Prześlij swoje CV w poniższym formularzu kontaktowym:

    Obowiązek informacyjny*
    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest One Trend Karolina Kowalewska, z siedzibą przy ul. Białołęckiej 356, 03-253 Warszawa. NIP: 5361677057. REGON: 147431588. Kontakt z ADO jest możliwy za pomocą poczty tradycyjnej lub poczty mailowej rodo@onetrend.pl:
    2. Państwa dane przetwarzamy w celu odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO gdzie prawnie uzasadnionym interesem administratora jest udzielenie odpowiedzi na zapytanie oraz podtrzymanie kontaktów biznesowych w tym promowanie naszych usług.
    3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych lub podmioty uczestniczące w ramach współpracy z nami a także podwykonawcy np. świadczący na rzecz Spółki usług wsparcia IT, prawne.
    4. Pani/Pana danych osobowych będziemy korzystać do momentu zakończenia realizacji celów określonych powyżej, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    Zobacz więcej...
    2/5 - (4 votes)