Referencje

WomaNature
WomaNature
2023-08-08
Firma marketingowa, która emanuje skutecznością, indywidualnym podejściem, troską o potrzeby klienta oraz błyskawicznym działaniem, wyrasta na prawdziwą perełkę w oceanie biznesowych możliwości. Jej zdolność do kreowania rezultatów, które przekraczają oczekiwania, nie tylko podnosi standardy branżowe, ale również stawia ją w szranki z liderami innowacji. Klient nie jest tu jedynie liczbą, lecz prawdziwym partnerem w podróży ku osiągnięciu celów. To niezwykłe poczucie, jakby ktoś czytał w myślach, umożliwia skrojone na miarę kampanie, które trafiają prosto w sedno potrzeb. A kiedy czas staje się cenniejszy niż złoto, firma ta rzuca wyzwanie czasowi, zapewniając niezwykle szybką reakcję na zmieniające się warunki rynkowe. W świecie, gdzie konkurencja nie zna litości, ta firma marketingowa stanowi promyk nadziei, który rozświetla drogę do sukcesu.
Website Style
Website Style
2023-07-28
Z czystym sumieniem polecam agencję One Trend jako niezawodnego partnera biznesowego. Ich zaangażowanie, skuteczność i podejście oparte na zaufaniu sprawiają, że współpraca z nimi jest przyjemnością. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie marketingu internetowego, nie wahaj się skontaktować z nimi!
Artur Uziębło
Artur Uziębło
2023-07-07
Chciałbym gorąco publicznie podziękować firmie reklamowej ONE TREND prowadzonej przez przemiła Panią Karolinę. Od ponad roku w/w firma pomaga poprawić widoczność mojej firmy w Internecie. Dzięki Pani Karolinie oraz jej pracowników, mogę spać spokojnie gdyż dzięki Nim moja firma jest na bardzo stabilnym poziomie, ze względu na liczne zlecenia które realizuje z Internetu. W mojej karierze zawodowej przerobiłem już 3 inne firmy marketingowe, niestety efekty były bardzo mizerne mimo inwestowania co jakiś czas coraz to wyższych środków finansowych. Zdaję sobie sprawę iż nie każdy posiada podstawowe kompetencje i wiedzę w tej dziedzinie, dlatego też warto zaufać profesjonalistom jakim bez wątpienia jest Pani Karolina i wykonywać zadania i polecenia krótko mówiąc odrabiać pracę domową. Magia Internetu jest dość skomplikowana i niestety ludzka głowa nie jest w stanie zrozumieć polityki działania sztucznej inteligencji. Jeszcze raz gorąco polecam firmę ONE TREND i dodam że warto słuchać i wykonywać polecenia, mimo iż mogą się one wiązać z generalnymi zmiany = nie małymi kosztami. Należy pamiętać iż pozycja w topowych pozycjach Google to wyścig, wiec na starcie inwestując w ,,porządny sprzęt'' mamy zwiększoną szanse na zajęcie podium.
Marek Kubowicz
Marek Kubowicz
2023-05-05
Polecam Agencję One Trend do współpracy. Karolinę Kowalewską znam jeszcze z poprzedniej dużej agencji w której realizowaliśmy usługi. Tam się poznaliśmy. Teraz wspólnie pracujemy dla wspólnych klientów. Piękna współpraca i komfortowy układ. Wiem, że nasi klienci mogą liczyć na dobrej jakości usługę. Rzetelną i dostosowaną do aktualnych potrzeb rynku reklamy. Gorąco polecam!
Milena Serej
Milena Serej
2023-05-05
Polecam Agencję One Trend do współpracy. Z Karolinę Kowalewską znamy się z programu szkoleniowego Sales Angels. Dzięki systematycznym spotkaniom poznajemy swoją profesję; wspólnie się wspierając. Po ponad roku znajomości mogę powiedzieć, że Karolina jest pasjonatką pomocy ludziom w rozwijaniu widoczności w internecie i nie tylko. Dlatego jak tylko mam okazję rozmawiać ze swoimi klientami o marketingu, polecam Agencję Karoliny. Kompleksowa obsługa i pełen profesjonalizm-tak jednym zdaniem mogę określić firmę OneTrend. To co jest dla mnie ważne to indywidualne podejście oraz bardzo dobry, rzeczowy kontakt. Kampanie prowadzone są bardzo precyzyjnie przez osoby z doświadczeniem. Polecam!!!
Jakub Mazur
Jakub Mazur
2023-01-27
One Trend dziękujemy za szczerą i rzetenlną analizę marketingową mojego pomysłu. Stawia to przedemna nowe wyzwania i daje do myślenia ale tego właśnie oczekiwałem,rzetelności,szczerości i odpowiedzialności za to co robicie najlepiej!!! Będę myślał i wracam.
Piotr Sówiński
Piotr Sówiński
2023-01-20
Chciałem podziękować P. Karolinie za kompleksową obsługę i super przygotowana stronę. Przerosła moje oczekiwania. Super ludzie i profesjonalny zespól.
Tomasz Gołda
Tomasz Gołda
2022-10-18
Polecam w 100%. Pozycjonowanie w moim przypadku dało wielu nowych klientów. Bardzo dobra komunikacja i przejrzyste warunki współpracy.
mariuszau
mariuszau
2022-10-17
Zdecydowanie polecam. Jeśli szukasz agencji która będzie pracowała z tobą na warunkach partnerskich, stając się częścią twojego zespołu, to właśnie One Trend. Robią to co obiecują. Duża elastyczność, ogromna wiedza i jeszcze większe zaangażowanie.

…lub umieść ją poniżej:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jakie jest twoje imię i nazwisko?
Jaka jest nazwa twojej firmy?
Co o nas myślisz?
pola oceny
Czy chcesz dołączyć ocenę w postaci gwiazdek?

Referencje od naszych Klientów

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy moment, w którym nasza praca przyczynia się do zadowolenia naszych klientów. To dla nas nie tylko potwierdzenie naszych wysiłków, ale również inspiracja do dalszej doskonałości.

To tylko niewielka część wszystkich opinii, które otrzymujemy. Niektóre z nich, ze względu na prywatność i poufność, nie są tutaj publikowane. Jednak każda z nich stanowi dla nas cenny wkład w naszą pracę i inspirację do dalszego doskonalenia naszych usług.

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za miłe słowa uznania, a Was serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi referencjami.

Hello One Trend Referencje page

HELLO BEAUTY STUDIO

One Trend z Panią Karoliną to Team doskonały. Każdy z osobna pomocny i kompetentny. Nieoceniona jest pomoc całego zespołu, elastycznego i podejmującego każde wyzwanie. Nasza nowiutka, jeszcze pachnąc świeżością strona www jest samoobsługowa. Posiada świetny interfejs, jest czytelna i łatwa w obsłudze. Każde zlecenie, spisany pomysł czy rzucone hasło realizowane były terminowo. Bardzo sumienna firma. Współpracujemy z nią już na tyle długo, żeby przekonać się o wyjątkowej dbałości o klienta. Polecamy, bo warto!

Polecam z przyjemnością One Trend. Firma wyjątkowo zadbała o potrzeby Hello Beauty Studio. Doskonałe zrozumienie klienta, dostępność oraz terminowe wykonywanie zleceń to podstawa. Jesteśmy ukontentowani wiedzą oraz wysoką kompetencją Pani Karoliny Kowalewskiej. Pełen profesjonalizm.

AvioStar ref

AVIO-STAR

Z Panią Karoliną Kowalewską rozpoczęliśmy współpracę w lipcu 2017 roku. Na początku przeprowadzona została kampania Google Ads. Od razu po uruchomieniu kampanii odczuliśmy większe zainteresowanie naszymi usługami osób z internetu. 

Kolejnym etapem było pozycjonowanie strony, każdego miesiąca jesteśmy widoczni na więcej fraz w wyszukiwarkach.

Aby uzyskać większą widoczność i dostępność na telefony, podjęliśmy decyzję
o zbudowaniu nowej strony internetowej i napisaniu nowych treści oraz stworzeniu wizytówki w Google Moja Firma.

Dzięki rekomendacjom One Trend, zrobiliśmy wszystkie zdjęcia naszego sprzętu, bezpośrednio filtrując je do konkretnych podstron na naszej stronie internetowej. 

We współpracy z One Trend najbardziej cenimy to, że opieka jest stała, a nie tylko do momentu podpisania umowy.

 

              Polecamy!

lidar referencje one trend page

LIDAR

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od października 2016 roku.

Polecam One Trend Agencję Marketingu Internetowego, jako rzetelnego partnera biznesowego. Oferowane usługi wykonywane są na wysokim poziomie – kompleksowo, terminowo i profesjonalnie. Polecam kontakt z agencją, ponieważ wszystkie prace są wykonane zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

contima referencje one trend page

CONTIMA

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od lutego 2021 r.

Kontakt do Pani Karoliny Kowalewskiej otrzymaliśmy z polecenia i się nie zawiedliśmy. Będziemy polecać firmę One Trend, jako rzetelnego partnera, który wykonuje zlecenia z pełnym zaangażowaniem. 

Agencja One Trend cechuje się wysokim profesjonalizmem, przywiązuję dużą wagę do potrzeb klienta. Słuchają i szukają najlepszego rozwiązania dostosowanego indywidualnie do klienta. 

Nasza strona internetowa potwierdza profesjonalizm Karoliny Kowalewskiej. Cała praca nad jej budową przebiegała terminowo i starannie.

Naszą współpracę oceniamy pozytywnie. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę One Trend jako sumiennego partnera biznesowego.

autotest referencje dla one trend page

AUTO TEST

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od 2017 r.

Oferowane usługi przez agencję One Trend Karolina Kowalewska wykonywane są na najwyższym poziomie – kompleksowo, terminowo i profesjonalnie. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie, wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.

Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję agencję One Trend jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

gdpoland referencje one trend page

GDPoland

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od stycznia 2015 roku.

Agencja kompleksowo zajęła się poprawą naszego wizerunku oraz widoczności w internecie. W pierwszej kolejności zostały napisane treści na stronę www, następnie została wykonana przebudowa strony www wraz z optymalizacją SEO (pod wyszukiwarkę Google). 

Agencja One Trend dokonała optymalizacji treści i ustawień na Google Moja Firma, dzięki temu systematycznie nasza wizytówka zbiera statystyki z Google Mapy oraz daje możliwość dojazdu zainteresowanym kontrahentom w sposób łatwy, szybki i bez korków. 

Agencja połączyła nam również kanał YouTube z G+. 

Aktualnie agencja One Trend prowadzi dla nas kampanie Ads, na której potrzeby zlecamy do wykonania również linie banerów reklamowych, okazyjnie, na potrzeby np. życzeń świątecznych lub noworocznych oraz wgrywanie materiałów na kanał YouTube. 

We współpracy z agencją One Trend Karoliny Kowalewskiej cenimy sobie szybki kontakt, profesjonalizm, doradztwo oraz zaangażowanie. Polecamy jako rzetelnego partnera biznesowego. 

centrum kas referencje one trend page

Centrum Kas

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od 2020 roku.

Polecam One Trend Agencję Marketingu Internetowego, jako rzetelnego partnera biznesowego. Oferowane usługi wykonywane są na wysokim poziomie – kompleksowo, terminowo i profesjonalnie. Polecam kontakt z agencją, ponieważ wszystkie prace są wykonane zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, a osiągane efekty są powyżej oczekiwań.

The Click referencje page

The Click

Jesteśmy zadowoleni ze sprawnie przebiegającej współpracy z agencją One Trend. 

Rekomendujemy One Trend i Karolinę Kowalewską jako specjalistę w branży marketingu internetowego oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. 

One Trend to zespół specjalistów, cechujący się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, doradztwem i obsługą na na najwyższym poziomie.

eco mobile home referencje one trend page

Eco Mobile Home

Z Panią Karoliną Kowalewską podjęliśmy współpracę w listopadzie 2017 roku, kiedy przyjechałam na spotkanie w celu ustalenia działań reklamowych. Pani Karolina poinformowała nas, że nasza strona internetowa jest kompletnie nie dostosowana pod pozycjonowanie oraz istnieją aspekty, które w przyszłości będą blokowały naszą stronę do większej widoczności w wyszukiwarce Google. Podjęłam decyzję o budowie nowej strony, która będzie zoptymalizowana pod względem naszej oferty jak również treści i szybkości wczytywania się strony poprzez skompresowane zdjęcia.                   

Pani Karolina wraz z zespołem wybrała zdjęcia do strony, które były tematycznie nawiązujące do każdej dziedziny naszej działalności. W późniejszym czasie strona została przetłumaczona na język angielski, a także opublikowana. Zostały podpięte wszystkie narzędzia o których Pani Karolina mówiła. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniosła nam nowa strona internetowa, ponieważ systematycznie otrzymuje zapytania ofertowe ze strony www.  Wszelkie optymalizacje, które bardzo podobały mi się w wersji mobilnej zostały wykonane na naszej stronie internetowej. W czasie odbioru naszych nowych “stron”, tak naprawdę nie mieliśmy żadnych uwag poprawkowych. Serdecznie polecam Agencję One Trend Pani Karoliny Kowalewskiej do współpracy w zakresie budowy stron internetowych, jak również prowadzenia systematycznej kampani w interencie. Od początku mogłam liczyć na wsparcie i rzeczową poradę. Firma na 100% wywiązuje się ze złożonych obietnic.

almig referencje one trend page

Almig

Współpracę z Panią Karoliną Kowalewską rozpoczęliśmy w 2016 roku.

Pierwszym etapem była kampania oraz pozycjonowanie strony, które trwało dwa lata. W tym czasie podjęliśmy decyzje o zmianie strony internetowej i zleciliśmy Pani Karolinie, aby napisała na nią treści.

Nowa strona została połączona ze starymi adresami URL, dzięki czemu mogliśmy w pełni z niej korzystać, a także dało nam to możliwość przekierowań osób, które korzystały ze starego adresu. Takie rozwiązanie nie dopuściło do utraty wypracowanej pozycji pozycjonerskiej. Bardzo się cieszymy, że nasza obecna strona funkcjonuje w należyty sposób.

Kontynuujemy współpracę z firmą One Trend i serdecznie polecamy Panią Karolinę Kowalewską jako dobrego, rzetelnego partnera biznesowego.

Referencje ONE TREND page

Clima Polska

W październiku 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z Panią Karolina Kowalewską i z przyjemnością kontynuujemy

One Trend zawsze sumiennie i terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań

Z całym przekonaniem rekomendujemy agencję One Trend Karolina Kowalewska, jako profesjonalnego, rzetelnego partnera biznesowego, wykazującego się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością w kierunku klienta

referencje Edyta Dziankowska page

Edyta Dziankowska

Profesjonalna Agencja Marketingowa – specjaliści od przemyślanych i efektywnych działań w Internecie. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Agencją One Trend!

Referencja Tygrysy Biznesu page

Tygrysy Biznesu

Rekomenduję firmę One Trend Karolina Kowalewska jako profesjonalnego partnera biznesowego. Jeżeli cenicie sobie indywidualne podejście oraz rzetelną opiekę nad działaniami e-marketingu w Waszych firmach to nie ma się nad czym zastanawiać. Karolina jest bardzo odpowiedzialną i skrupulatną osobą dla której powierzony projekt musi odnieść założony cel i kończy się tylko i wyłącznie obopólnym sukcesem. Jestem mega zadowolony ze współpracy z Karoliną i szczerze polecam jej firmę każdemu kto chce być bardzo widoczny w internecie.

szklarz okuniew referencje

Szklarz Okuniew

Z Panią Karoliną Kowalewską współpracujemy od 2019 roku.
Oferowane usługi przez agencję One Trend wykonywane są na najwyższym poziomie kompleksowo, terminowo i profesjonalnie. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie, wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.
Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję agencję One Trend jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

referencje maro auto myjnia

MARO Auto Myjnia

Jesteśmy zadowoleni ze sprawnie przebiegającej współpracy z agencją One Trend.
Rekomendujemy One Trend i Karolinę Kowalewską jako specjalistę w branży marketingu internetowego oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
One Trend to zespół specjalistów, cechujący się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, doradztwem i obsługą na najwyższym poziomie.

Auto wimar referencje

Auto WIMAR

Z przyjemnością polecam Panią Karolinę Kowalewską jako osobę profesjonalną i kompetentną. Nasza współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a Pani Karolina wraz ze zespołem wykazała się nie tylko doskonałą wiedzą w swojej dziedzinie, ale również wysokim poziomem zaangażowania i skuteczności. Jej profesjonalizm oraz zdolność do skutecznej komunikacji z pewnością przyczyniły się do osiągnięcia pozytywnych rezultatów.
Korzystaliśmy z usług w zakresie:

-krótkoterminowo i długoterminowych promocji sezonowych i strategii wprowadzania nowych modeli i usług na rynek w zakresie:

-kampanii AdWords
-obsługi Social Media
-działań content marketingowych
-optymalizacji SEO (optymalizacja pod wyszukiwarkę Google)
-mailingu
-rozbudowy strony www o nowe podstrony
-budowy Landing Page’y
-prac graficznych (linie banerowe, logo, certyfikat, grafiki do pism drukowanych), copywritingu (seria artykułów systematycznie kodowanych na stronę www)

Z pełnym przekonaniem polecam tę agencję do współpracy.

Referencje EwaK page

Ewa Kaczorkiewicz

Panią Karolinę Kowalewską oraz jej firmę Quality Factory polecił mi znajomy, bardzo zadowolony z jej wcześniejszych usług oraz szczególnie dobrze wyrażający się o rzeczowości, profesjonalizmie i wysokim poziomie merytorycznym wszelkich usług, które firma pani Karoliny oferuje swoim klientom. Ja także od momentu pierwszego kontaktu z panią Karoliną miałam poczucie, że ta współpraca będzie się dobrze układać i tak rzeczywiście się stało.
W ciągu ponad pół roku intensywnej współpracy w zakresie wizualizacji i promocji marketingowej mojej firmy Quality Factory wykonało dla mnie:
– projekt logo
– dedykowaną sesję zdjęciową, a także przygotowanie do sesji (doradztwo, makijaż, fryzura)
– całościowe wykonanie strony internetowej, w tym: projekt struktury strony, wsparcie w przygotowaniu treści na stronę, weryfikacja i modyfikacja treści pod względem przyszłego pozycjonowania, dobór i zakup odpowiednich zdjęć oraz filmów na stronę, projekt graficzny strony internetowej, zaprogramowanie strony internetowej, przygotowanie, mobilnej wersji strony oraz kopii strony w języku angielskim, osadzenie strony na docelowym serwerze
– kampanię AdWords promującą moje usługi
– projekt wizytówek i papieru firmowego.

To, co wyróżnia panią Karolinę Kowalewską i Quality Factory od ich konkurencji, to z pewnością znakomity poziom merytoryczny, szczerość wobec klienta nawet w trudnych momentach współpracy oraz uczciwość w konsekwentnym działaniu na rzecz dobra klienta. Na każdym etapie współpracy pani Karolina dbała o to, bym wiedziała, co, jak i dlaczego robimy oraz z ogromną cierpliwością tłumaczyła mi zawiłości świata internetu, pozycjonowania i nowoczesnego marketingu. Dzięki niej mam nie tylko świetne zdjęcia, logo i stronę, ale także dużo więcej wiem o tym, co jest szczególnie ważne i mogę bardziej świadomie zarządzać moim skromnym budżetem marketingowym.
Warto zaznaczyć, że wszyscy specjaliści, których zatrudnia pani Karolina, tacy jak fotograf, graficy, webdesignerzy, copywriterzy, czy też po prostu asystentka, są na naprawdę najwyższym poziomie. Bez względu na to, czy chodziło o sesję zdjęciową, projekt graficzny strony, slajdy na stronie, odpowiedź na jedno z moich licznych pytań czy też o raport dotyczący efektywności kampanii AdWords, za każdym razem spotykałam się z wysoką jakością pracy, szybką reakcją na moje potrzeby oraz efektem, który mimo iż mam spore wymagania za każdym razem pozytywnie mnie zaskakiwał. Momentami aż żałuję, że moja piękna strona internetowa jest już gotowa. Jeśli w przyszłości będę chciała cokolwiek w niej zmieniać albo szerzej się promować, na pewno skorzystam z usług Quality Factory.

Referencje FireBHP page

Fire BHP

Zleciłem agencji Quality Factory budowę strony www. Prace zostały wykonane profesjonalnie i kompleksowo. Pani Karolina Kowalewska z Quality Factory zajęła się:

  • pomysłem i wykonaniem strony
  • napisanie treści przyjaznych zarówno dla czytelnika jak i Google
  • wyborem zdjęć
  • optymalizacją SEO

Działania agencji sprowadzają się do zminimalizowania wkładu i wysiłku klienta. Jego zadaniem jest jedynie akceptacja lub nanoszenie uwag do kolejnych etapów prac.
W efekcie powstał funkcjonalny, estetyczny serwis, który obecnie pełni rolę wizytówki mojej firmy.
Ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić agencję Quality Factory jako rzetelnego i sumiennego wykonawcę.

parkiet styl referencje dla QFY

Parkiet Styl

Z Karoliną Kowalewską współpracujemy od 2017 r, wykorzystując wsparcie w:

  • Budowie 2 stron internetowych
  • Kampanii Google Ads
  • Wykonanie prac graficznych
  • Copywriting treści
  • Pozycjonowanie strony

Do zrealizowanych zleceń nie mieliśmy żadnych uwag. Agencja Quality Factory pracuje szybko i sprawnie. Jest w stanie zrealizowani link do druku z grafiką w czasie 15 minut.
Polecam Agencję Pani Karoliny do współpracy, mają spore doświadczenie w szeroko pojętym marketingu internetowym, wiedzą jakie działania podjąć by osiągnąć zamierzony efekt.

marioled referencje quality factory page

Mario-LED

Z Agencją Quality Factory współpracujemy od 2017 r. Na początku naszej współpracy przeprowadzona została optymalizacja Google Moja Firma. Następnie wraz z Agencją rozpoczęliśmy budowę sklepu internetowego marioled.pl.

Agencja, oraz Karolina Kowalewska, wpierała nas pod względem pisania treści do sklepu internetowego, korekty graficznej zdjęć, jak i również wprowadzania produktów do Allegro. Nasza współpraca rozszerzyła się dodatkowo o realizację dla nas kampanii AdWords, dzięki której otrzymujemy bardzo fajne zapytania ofertowe od dosyć dużych inwestorów.

Polecam Agencję Quality Factory oraz Panią Karolinę Kowalewską do współpracy klientom, którzy potrzebują kompleksowej usługi i doradztwa nie tylko w zakresie budowy strony internetowej. Agencja przekonała nas, że modyfikacja tego, co już posiadamy nie zawsze będzie dla nas lepsza i tańsza, a także, że lepiej w naszym przypadku jest zacząć od nowa.

referencje inverter quality factory page

Inverter

Współpracę z Panią Karoliną Kowalewską rozpoczęliśmy od optymalizacji strony, ponieważ wcześniejsze agencje dosyć mocno ograniczyły naszą widoczność w internecie.

Pani Karolina skutecznie dokonała optymalizacji i napisała treści do naszej strony internetowej. Po optymalizacji strony otrzymaliśmy duże zainteresowanie nowych klientów internetowych. Następnie skupiliśmy swoje działania na fotowoltaice, dla której uruchomiliśmy oddzielną kampanię. Odczuwamy z roku na rok większą widoczność strony w internecie, dzięki której otrzymujemy większą ilość zapytań ofertowych.

Z agencją Pani Karoliny Kowalewskiej zrealizowaliśmy projekt wizytówek naszych pracowników oraz zaprojektowaliśmy papeterię firmową. Zrobiono dla nas stopkę e-mail, prezentację power point. Wykonane zostały foldery drukowane oraz ostatnio kreacja e-mailingowa, jak i również banery w HTML5 do trzech różnych dziedzin.

Cenię sobie w Pani Karolinie to, że jest bardzo otwartą osobą, z którą można zawsze się skontaktować, wyjaśnić i przeanalizować wszystko punkt po punkcie. Dodatkową zaletą są szybkie spotkania, na których omawianie są dalsze etapy realizacji projektów.

Karolina jest nie tylko mądrą, ale i piękną kobietą z wielką klasą i wyczuciem.

referencje korzeniewscy quality factory page

Korzeniewscy

W Agencji Pani Karoliny Kowalewskiej wykonywaliśmy projekty wizytówek, foldery do druku w języku polskich, angielskim i niemieckim. Dodatkowo zrealizowaliśmy sesję zdjęciową, którą wykorzystaliśmy do prezentacji produktów w folderach na stronie internetowej, targach, na Facebook oraz w Google Moja Firma. Obecnie pracujemy nad optymalizacją strony internetowej. Bardzo cenię uczciwość i transparentność oraz profesjonalność Karoliny, a także jej zespołu.
Życzymy dalszego rozwoju, a także jakości na najwyższym poziomie.

thai sun referencje

ThaiSun

Serdecznie polecam Agencję Quality Factory Pani Karoliny Kowalewskiej.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonej kampanii AdWords, odczuwamy różnicę w klientach odkąd zaczęliśmy współpracę.
Cieszymy się wszystkimi nowymi pomysłami jakie wprowadziliśmy wspólnie w zwiększenie widoczności naszej strony www.thaisun.pl.

dietosfera referencje quality factory page

Dietosfera

Współpracę z Quality Factory rozpoczęliśmy w lipcu 2017 roku.
Agencja kompleksowo zajęła się poprawą naszego wizerunku oraz widoczności w internecie. W pierwszej kolejności zostały napisane treści na stronę www, następnie została wykonana budowa strony www wraz z optymalizacja SEO (pod wyszukiwarkę Google). Ze strony jesteśmy bardzo zadowoleni.

Agencja dokonała optymalizacji treści i ustawień na Google Moja Firma, dzięki temu systematycznie nasza wizytówka zbiera statystyki z Google Mapy oraz daje możliwość dojazdu zainteresowanym kontrahentom w sposób łatwy, szybki i bez korków.

Agencja również wspólnie z nami wybierała zdjęcia oraz wykonywała dla nas projekty graficzne.

Aktualnie agencja prowadzi dla nas kampanie AdWords i SEO.
We współpracy z agencją Quality Factory; Karolina Kowalewską i zespołem cenimy sobie szybki kontakt, profesjonalizm, doradztwo oraz zaangażowanie. Polecamy jako rzetelnego partnera biznesowego. Szczególnie polecam Panią Karolinę Kowalewską za osobiste zaangażowanie w projekty, doradztwo i dużo cennych wskazówek.

Polecam osobiście- Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska, współwłaścicielka poradni Dietosfera

Skontaktuj się z nami

Pomagamy osiągnąć sukces w sieci. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu