Sesje zdjęciowe One Trend

Lepszy profil Twojej firmy

aparat onetrend banner

Firmowe sesje zdjęciowe

Dobre zdjęcie biznesowe jest ogromnie ważnym elementem budowania marki. Twój wizerunek w internecie ma duży wpływ na ocenę klientów i zleceniodawców. Profesjonalne zdjęcia nie tylko budzą zaufanie klienta, ale zmniejszają też dystans między Tobą a nim, sprzedają. Dobre zdjęcie to inwestycja i pomoc w nawiązaniu relacji biznesowych.

Pokaż się z najlepszej strony.

onetrend ms

tak szybko oceniamy po zdjęciu

[informacja z https://marcinbiodrowski.com/naukowe-podejscie-do-portretow/]

Zły wybór kosztuje więcej, niż same pieniądze

Co, jeśli efekty sesji zdjęciowej nie będą zadowalające? Ile możesz stracić, jeśli nie przygotujesz się we właściwy sposób? Dobre pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz. Zdjęcia stockowe to nie to, czego oczekuje Twój klient.

Liczą się prawdziwi ludzie, prawdziwe emocje, prawdziwe zdjęcia.

Dlaczego lepiej wybrać One Trend?

Doświadczenie

Mamy. Więc Ty nie musisz być modelem. Podczas sesji zadbamy o wszystko w partnerskiej atmosferze.

Ludzie

Ważny jest nie tylko fotograf. Profesjonalny stylista, makijażysta, wizażysta czy fryzjer – bez nich również dobra sesja zdjęciowa nie istnieje. Nie zdawaj się na przypadek. Pracujemy z doświadczonymi, zaufanymi ludźmi, którzy podkreślą Twój potencjał.

Profesjonalny sprzęt 

Aparat ma dziś każdy, fotografami są nieliczni. Zajmiemy się wszystkim – od oświetlenia do postprodukcji.

Oryginalność i kreatywność

Wykonamy zdjęcia pokazujące charakter Twojej firmy i wyróżniające ją na tle konkurencji. Zanim usłyszysz pierwszy strzał migawki, porozmawiamy odnośnie Twoich wyobrażeń i oczekiwań.

Dobra sesja zarabia na Twoją firmę

Sesja biznesowa, fotografia korporacyjna – na tym polu mamy doświadczenie, dlatego oferujemy gotową receptę na udaną sesję. Jesteśmy profesjonalni, zaangażowani i skrupulatnie organizujemy przedsięwzięcia. Sami jesteśmy nastawieni na efekt i tak podchodzimy do współpracy.

Wykonujemy sesje dopasowane do potrzeb wizerunkowych klientów. Przedstawimy Twoją firmę w dobrym świetle.

image
image

Nasza recepta

Jednym z ważniejszych elementów jest jej scenariusz i harmonogram. Dokładnie ustalamy kto, gdzie i o której. Wspólnie uzgadniamy, czy zdjęcia będą robione w plenerze, czy w studio. Określamy ich ilość. Scenariusz zwykle zawiera odegranie zaaranżowanej scenki, np. pokazując klienta w pracy lub na tle logo firmy. Razem go wypracujemy. Bierzemy pod uwagę Twoje oczekiwania, możesz też liczyć na nasze kreatywne pomysły.

Zorganizujemy Ci przestrzeń do zdjęć

Nie masz pewności, gdzie najlepiej zrobić sesję zdjęciową? Siedziba Twojej firmy nie sprawdzi się? Zdaj się na nas. Zorganizujemy wynajem przestrzeni. Biura cooworkingowe są atrakcyjnymi miejscami na sesję biznesową. Są dobrze zaprojektowane, komfortowo urządzone, nowoczesne, mają duże okna, dają dobry dostęp do naturalnego światła. W pełni wykorzystamy plusy takiej aranżacji i możliwości, jakie daje tego typu miejsce.

image
onetrend fotografia ikona smile

Nasze protipy

Przed samą sesją koniecznie zadbaj o:

odpowiedni makijaż – warto zastosować profesjonalny makijaż i zdecydować się na usługi makijażystki. Dzięki temu cera będzie odpowiednio zmatowiona, niedoskonałości wyretuszowane. Pamiętaj, że makijaż fotograficzny różni się od dziennego i wieczorowego

fryzura – warto poprawić kondycję włosów i skorzystać z usług fryzjera (na sesję należy też wziąć grzebień/szczotkę i lakier do włosów)

manicure – najlepiej naturalny

strój – sprawdzą się jednobarwne ubrania, maksymalnie można połączyć trzy kolory. Biała koszula to zawsze dobry wybór, jest uniwersalna. Podobnie niebieska. Warto wziąć ubranie na zmianę, daje to więcej możliwości fotograficznychBardzo istotna sprawa: przed sesją wyśpij się dobrze i unikaj alkoholu, nie chcesz mieć ziemistej cery i podpuchniętych oczu.

onetrend fotografia ikona sad

Czego nie robić?

– nie zakładaj ubrań z połyskujących tkanin ani błyszczących dodatków

– unikaj drobnych wzorów i pasków oraz łączenia wzorów

– kilkudniowy zarost nie prezentuje się dobrze na zdjęciach

– przywieź ubranie do sesji na wieszaku, unikniesz pogniecenia materiału

Porozmawiajmy bez zobowiązań

Masz pomysł na sesję? Wspólnie go zrealizujemy. Kliknij w przycisk poniżej, dowiedz się więcej o sesjach biznesowych w One Trend.

Sesja biznesowa – zadbaj o swój wizerunek z profesjonalistami

Chcesz przejąć kontrolę nad swoim wizerunkiem zawodowym? Zaskocz siebie i swoich klientów sesją biznesową, która podkreśli Twój profesjonalizm i pozwoli pozyskać nowe zlecenia. Sprawdź ofertę One Trend i zobacz, jak seria profesjonalnych zdjęć biznesowych może sprawić, że Twoja działalność nabierze rozpędu.

image

Co to jest sesja biznesowa? Najważniejsze korzyści fotografii biznesowe

Sesja biznesowa to specyficzny rodzaj sesji portretowej, w której wyniku otrzymujesz od kilku do kilkunastu profesjonalnych zdjęć biznesowych. Zarówno sama sesja, jak i fotografie biznesowe są ściśle dopasowane do Twoich potrzeb wizerunkowych i realizują różne cele. To świetne zdjęcia, które możesz wykorzystać na firmowej stronie internetowej, w swoim CV lub portfolio czy też w mediach społecznościowych.

Wykonane w ramach sesji zdjęciowej o charakterze biznesowym fotografie pozwalają zatrzymać uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów. Przez moment liczysz się dla nich tylko Ty. Dlatego Twój portret biznesowy powinien mówić za Ciebie. Odpowiednio wykonany przedstawi Cię w pozytywnym świetle i pozwoli zaprezentować zbiór cech istotnych w życiu zawodowym.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe to coś więcej niż narzędzie wizerunkowe. To swoisty pomost między Tobą a Twoimi klientami i kontrahentami, który buduje zaufanie i ułatwia nawiązywanie relacji biznesowych.

Profesjonalna fotografia biznesowa?

Tylko z One Trend

W wyniku profesjonalnej sesji biznesowej wykonanej przez doświadczonego fotografa z One Trend otrzymasz zdjęcia, które podkreślą Twój unikatowy, a zarazem profesjonalny wizerunek zawodowy. Dzięki nim:

 • zdobędziesz uwagę swoich odbiorców i ich zaufanie,
 • wzbudzisz pozytywne emocje i zrobisz dobre wrażenie na klientach i kontrahentach,
 • odświeżysz lub ujednolicisz swój wizerunek,
 • podkreślisz profesjonalizm i inne cechy ważne w relacjach biznesowych.

Nie masz pomysłu na sesję zdjęciową? Nie martw się! Wspólnie ustalimy koncepcję. Dzięki temu otrzymasz świetne zdjęcia, które będą odpowiadać specyfice prowadzonej przez Ciebie działalności i podkreślą Twój indywidualny charakter. Pamiętaj, w One Trend nie tylko dbamy o najwyższą jakość zdjęć, ale również dokładamy wszelkich starań, aby sama sesja biznesowa była miłym doświadczeniem zakończonym sukcesem.

image

Sesja wizerunkowa – pozyskuj klientów dzięki profesjonalnym zdjęciom

To, w jaki sposób postrzegają Cię potencjalni klienci i kontrahenci, ma ogromne znaczenie dla sukcesu działalności, którą prowadzisz. Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od branży wizerunkiem można sterować. Zdecyduj się na profesjonalną sesję fotograficzną od One Trend i przekonaj się, jak zdjęcia wizerunkowe mogą pomagać Ci w prowadzeniu biznesu.

Na czym polega sesja wizerunkowa? Co możesz zyskać dzięki fotografii wizerunkowej od One Trend?

W odróżnieniu od sesji biznesowej sesja wizerunkowa obejmuje nie tylko zdjęcia portretowe, ale również zdjęcia sytuacyjne, które ukazują Cię w środowisku typowym dla Twojej specjalizacji. Dla przykładu, jeśli jesteś prawnikiem, możesz przeglądać akta, a jeśli mechanikiem – naprawiać samochód. W ten sposób podkreślisz swój profesjonalizm i zbudujesz w głowach potencjalnych klientów i kontrahentów pierwsze skojarzenia z marką.

Zdjęcia wizerunkowe to świetna forma autopromocji. Skutecznie bowiem kształtują to, w jaki sposób postrzegają Ciebie i Twoją firmę konsumenci i partnerzy biznesowi. Dlatego w ramach sesji wizerunkowej oprócz fotografii portretowych i sytuacyjnych warto wykonać również kilka ujęć, które przedstawią Cię w interakcji z klientami i kontrahentami. Dzięki temu zwiększysz swoją wiarygodność i wzbudzisz większe zaufanie wśród odbiorców Twoich produktów i usług.

Sesja wizerunkowa to także doskonała okazja, by puścić nieco wodze fantazji i zaprezentować nie tylko swój profesjonalny wizerunek, ale również szczególne zdolności, talenty oraz pasje. W ten sposób nie tylko staniesz się dla klientów i kontrahentów bardziej autentyczny (autentyczna), ale również wyróżnisz się na tle konkurencji. Sprzyjać to będzie nawiązywaniu relacji biznesowych.

W One Trend umiejętnie łączymy doświadczenie z kreatywnością. Dzięki temu otrzymujesz wysokiej jakości zdjęcia wizerunkowe, które możesz wykorzystać na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, portfolio lub ofercie biznesowej. Budują one pozytywne skojarzenia z marką i zwiększają zaufanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie wyjątkową koncepcję sesji wizerunkowej.

Porozmawiajmy bez zobowiązań

Masz pomysł na sesję? Wspólnie go zrealizujemy. Kliknij w przycisk poniżej, dowiedz się więcej o sesjach biznesowych w One Trend.

Sesja portretowa – pokaż się z najlepszej strony!

Powiedz „NIE” nudnym zdjęciom portretowym znanym z ulicznych witryn fotograficznych. Postaw na fotografie, którymi bez wstydu pochwalisz się przed rodziną i w mediach społecznościowych. W One Trend wykonamy dla Ciebie nie tylko zdjęcia portretowe do prywatnego użytku, ale również stworzymy profesjonalny portret biznesowy, który będzie pracował na Twój sukces. Sprawdź nasze usługi.

image

Zadbaj o swój atrakcyjny wizerunek na wielu polach – zdjęcia portretowe dla biznesu i do celów prywatnych

Sesja portretowa to szczególny rodzaj sesji fotograficznej. Wbrew pozorom w jej ramach fotograf koncentruje się nie tylko na cechach fizycznych danej osoby. Gotowe zdjęcia muszą bowiem odzwierciedlać także jej osobowość i charyzmę. To wymagające zadanie, zwłaszcza jeśli fotografie mają trafić na firmową stronę www.

Profesjonalny portret biznesowy powinien nie tylko ładnie wyglądać, ale również realizować określone cele, np. zwiększać wiarygodność danej osoby czy też budzić zaufanie wśród odbiorców produktów i usług. Przemyślana koncepcja sesji portretowej dostosowana do specyfiki prowadzonej działalności, grupy docelowej i cech osobowościowych klienta to klucz do sukcesu.

Fotografia portretowa ma wiele zastosowań. Atrakcyjne zdjęcia mogą uświetnić rodzinny album, fanpage w mediach społecznościowych, a nawet firmową stronę internetową. To zasługa nie tylko ich uniwersalności, ale i kreatywności. Coraz częściej bowiem fotografowie stawiają na niesztampowe ujęcia, które wydobywają to, co najlepsze.

Sesja portretowa – postaw na owocną współpracę ze specjalistami z

One Trend

W One Trend udowadniamy, że zdjęcia portretowe wcale nie muszą być nudne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz portretu do celów biznesowych czy też do celów też prywatnych, w One Trend stworzymy dla Ciebie świetne fotografie, które podkreślą wyjątkową kombinację Twoich cech fizycznych i osobowościowych. W ramach świadczonych usług realizujemy sesje portretowe:

 • biznesowe i wizerunkowe,
 • indywidualne i rodzinne,
 • w studio i w plenerze.

Skontaktuj się z nami, by ustalić koncepcję i szczegóły sesji.

image

Sesje firmowe – zaprezentuj firmę w dobrym świetle

Twoją firmę budują oddani pracownicy i wysokiej klasy specjaliści? To przewaga, o której potencjalni klienci i kontrahenci powinni wiedzieć. Zamiast jednak używać setek słów, możesz to przekazać za pomocą kilku zdjęć. Postaw na profesjonalną sesję firmową od One Trend i zbuduj wizerunek rzetelnego partnera biznesowego.

Sesja firmowa – ciesz się większym zaufaniem dzięki zdjęciom z zespołem

Sesja firmowa to rodzaj sesji wizerunkowej, która pokazuje pracę zespołu lub zespołów w firmie. Może być zarówno stylizowana, jak i mieć całkowicie naturalny charakter. Bywa, że przybiera formę reportażu, który przedstawia poszczególne etapy powstawania produktu. Na jej ostateczny kształt wpływają różne czynniki – rodzaj prowadzonej działalności, liczba pracowników czy też specyfika grupy docelowej.

Profesjonalna sesja firmowa, która bez sztucznego zadęcia prezentuje zespół i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, jest świetnym narzędziem autopromocji:

 • zwiększa wiarygodność podmiotu,
 • dodaje firmie autentyczności,
 • kształtuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa,
 • pozwala wyróżnić się na tle konkurencji.

Wszystko to sprawia, że potencjalni klienci i kontrahenci obdarzają firmę większym zaufaniem. W efekcie są bardziej skłonni do zakupów lub podjęcia współpracy. Sesja firmowa to również doskonały sposób, by docenić wkład pracowników w rozwój przedsiębiorstwa.

Gotowe zdjęcia możesz wykorzystać na stronie www lub firmowym blogu, a także w mediach społecznościowych czy też materiałach wewnętrznych. To wysokiej jakości fotografie, dlatego sprawdzają się w wersji drukowanej na różnych nośnikach, np. roll-upach, kalendarzach czy też folderach ofertowych.

Chcesz podkreślić profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa? A może wolisz, aby sesja firmowa miała bardziej casualowy charakter? W One Trend wspólnie z Tobą i Twoimi pracownikami przygotujemy jej koncepcję. Pozwoli to stworzyć przyjazną i swobodną atmosferę, która daje najlepsze rezultaty w postaci naturalnych zdjęć. Możesz również zdecydować się na sesję stylizowaną. W ten sposób podkreślisz kreatywność swojej firmy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Fotografie produktowe tzw. packshoty – rozwiń swój sklep internetowy

Niezwykłe nasycenie rynku e-commerce sprawia, że każdy kto, prowadzi sklep internetowy, staje przed ogromnym wyzwaniem wyróżnienia swoich produktów. Z pomocą przychodzi fotografia produktowa. Tzw. packshoty to doskonały sposób, by zaprezentować oferowane towary i zachęcić klientów do ich zakupu. Zależy Ci na jak najlepszych rezultatach? Postaw na usługi od One Trend.

image

Packshoty – sprzedawaj więcej dzięki profesjonalnej fotografii produktowej

Packshot zawładnął branżą e-commerce. To nic innego jak zdjęcie produktu na jednolitym, neutralnym i jasnym (najczęściej białym) tle. Może on mieć formę statycznego lub ruchomego obrazu. (Tę drugą opcję uzyskuje się dzięki wykonaniu sekwencji ujęć, które ukazują produkt pod różnymi kątami.) Chociaż wydawać by się mogło, że taki sposób prezentacji towaru to nic szczególnego, znajduje pozytywne odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży e-sklepu.

Zarówno statyczny, jak i ruchomy packshot stanowi rzetelne odwzorowanie fotografowanego przedmiotu. Urealnia to produkt i pozwala klientowi łatwo rozpoznać jego najważniejsze cechy. W efekcie zwiększa zaufanie odbiorcy względem towaru i ułatwia podjęcie decyzji zakupowej, co pozytywnie przekłada się sprzedaż i zyski. Dzięki temu, że konsument może lepiej przyjrzeć się produktowi, przedsiębiorca notuje również spadek liczby zwrotów.

Fotografia produktowa:

 • w atrakcyjny wizualnie sposób akcentuje najważniejsze cechy produktów,
 • pozwala wyróżnić asortyment sklepu internetowego,
 • sprzyja wzrostowi sprzedaży.

W One Trend dysponujemy niezbędną wiedzą, doświadczeniem, akcesoriami oraz oprogramowaniem do tworzenia packshotów. Dzięki temu otrzymujesz atrakcyjne zdjęcia produktowe, które oddziałują na wyobraźnię klientów i skłaniają ich do zakupu prezentowanych przedmiotów. Realizujemy zarówno zlecenia dla niewielkich sklepów internetowych, jak i gigantów e-commerce. Dla muzeów, galerii i domów aukcyjnych przygotowaliśmy również specjalną ofertę fotoreprodukcji dzieł sztuki.

Skontaktuj się z nami już dziś i podaj szczegóły zlecenia, by otrzymać wycenę usług.

Porozmawiajmy bez zobowiązań

Masz pomysł na sesję? Wspólnie go zrealizujemy. Kliknij w przycisk poniżej, dowiedz się więcej o sesjach biznesowych w One Trend.

image

Zdjęcia wnętrz dla architektów, pośredników nieruchomości i dekoratorów – oddziałuj na wyobraźnię klientów

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz i chcesz stworzyć portfolio swoich prac? A może pośredniczysz w sprzedaży nieruchomości i zależy Ci na tym, aby lokale szybciej znajdowały nabywców? Profesjonalne zdjęcia wnętrz udowodnią, że jesteś fachowcem w każdym calu i ułatwią pozyskiwanie nowych klientów. Postaw na doświadczonego fotografa od One Trend i aktywnie promuj swoje usługi.

Fotografia wnętrz i nieruchomości – postaw na zdjęcia, które sprzedają

Chociaż wydawać by się mogło, że zdjęcia służą przede wszystkim do promocji produktów, za ich pomocą można również reklamować usługi. Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz lub pośrednikiem nieruchomości i chcesz aktywnie pozyskiwać klientów, musisz zacząć oddziaływać na ich wyobraźnię. Żadne słowa nie zrobią tego lepiej niż obraz. Dlatego warto wyróżnić swoją ofertę fotografiami wnętrz. Przyciągną one uwagę potencjalnych klientów, dowiodą Twojego profesjonalizmu i pozytywnie wpłyną na wizerunek zawodowy.

W ramach sesji fotograficznej wnętrz i nieruchomości fotograf wykonuje najczęściej kilkadziesiąt ujęć. Wraz z klientem wybiera pakiet najlepszych zdjęć, które następnie poddaje obróbce graficznej. Wprowadzane zmiany są zazwyczaj kosmetyczne. Muszą bowiem odzwierciedlać rzeczywistość, a nie wprowadzać potencjalnych klientów w błąd. Fotograf dostosowuje również pliki, tak aby fotografie można było bez trudu zamieścić na stronie www, w mediach społecznościowych czy też w popularnych serwisach ogłoszeniowych.

W One Trend wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe:

 • wnętrz i budynków z zewnątrz,
 • mieszkań i domów,
 • obiektów usługowych, biurowych i przemysłowych.

Wykonane przez naszego fotografa zdjęcia podkreślają wszystkie walory nieruchomości. Koncentrują się nie tylko na pozytywnym wrażeniu ogólnym, ale również szczegółach, które mogłyby umknąć uwadze klienta. Dzięki temu stanowią skuteczne narzędzie promocji. Pozwalają zaprezentować ofertę z jak najlepszej strony. W efekcie zwiększają zainteresowanie usługami architektów i projektantów wnętrz, a w przypadku pośredników nieruchomości – samymi lokalami. Chcesz umówić się na sesję fotograficzną? Zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia do przedszkoli i szkół – wyróżnij swoją placówkę i zadbaj o dobrą zabawę

Prowadzisz przedszkole lub szkołę i chcesz wyróżnić swoją placówkę na tle innych podmiotów realizujących działalność opiekuńczo-wychowawczą i edukacyjną? Profesjonalna sesja zdjęciowa, której wyniki zamieścisz na stronie www lub w mediach społecznościowych, to świetny sposób, by zaprezentować obiekt, kadrę i wychowanków od jak najlepszej strony. To również okazja do dobrej zabawy! Wybierz usługi od One Trend i skutecznie promuj placówkę.

image

Profesjonalne zdjęcia na stronie www i mediach społecznościowych – zadbaj o atrakcyjny wizerunek placówki

Wybór przedszkola lub szkoły coraz rzadziej jest podyktowany miejscem zamieszkania. Dlatego aby pozyskiwać nowych podopiecznych i uczniów, placówka opiekuńczo-wychowawcza i edukacyjna musi aktywnie kształtować swój wizerunek. Nasilona konkurencja nie ułatwia tego zadania. Na rynku działają zarówno publiczne, jak i prywatne podmioty, od których trzeba się w określony sposób odróżnić. Dogodna oferta czy też lokalizacja już nie wystarczają. Placówka musi wydawać się miejscem atrakcyjnym i godnym zaufania.

Profesjonalne zdjęcia – zamieszczone na stronie www lub w mediach społecznościowych – to doskonały sposób, by wyróżnić przedszkole lub szkołę. Dzięki nim placówka będzie sprawiać wrażenie instytucji otwartej i interesującej. Podkreślą również indywidualny i niepowtarzalny charakter podmiotu.

W ramach sesji zdjęciowej fotograf wykonuje kilkadziesiąt różnych ujęć, z których następnie – wraz z klientem – wybiera najlepsze i poddaje je podstawowej obróbce graficznej. Zdjęcia mogą przedstawiać nie tylko wnętrza budynku i jego wyposażenie, ale również kadrę opiekuńczo-dydaktyczną oraz dzieci. Profesjonalna sesja zdjęciowa to również doskonała okazja do wspólnej zabawy, która sprawi podopiecznym i uczniom nie lada frajdę.

W One Trend przygotowaliśmy specjalną ofertę sesji zdjęciowych dla przedszkoli i szkół. W zależności od potrzeb klienta zdjęcia wykonujemy cyklicznie lub okazjonalnie, w zmieniających się porach roku i klimatach świątecznych. To wysokiej jakości fotografie, dostosowane do publikacji na stronie www podmiotu i w mediach społecznościowych. Dzięki nim wyróżnisz swoją placówkę i zadbasz o jej pozytywny wizerunek. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś.

image

Sesje obiektowe dla firm – zadbaj o pozytywne wrażenie i skutecznie promuj swoją organizację

Chcesz zrobić dobre wrażenie na potencjalnych klientach, kontrahentach i kandydatach do pracy? Postaw na profesjonalną sesję obiektową od One Trend i zaprezentuj swoją firmę w pozytywnym świetle. Wysokiej jakości zdjęcia wnętrz i pracujących w nich ludzi umieszczone na stronie www lub w mediach społecznościowych są w stanie wyrazić więcej niż słowa. Dlatego stanowią skuteczną formę promocji marki.

Zdobywaj klientów, kontrahentów i pracowników – profesjonalne zdjęcia obiektów dla firm

Zdjęcia wykonane w ramach sesji obiektowej pozwalają w atrakcyjny sposób zaprezentować przestrzeń firmy. Fotograf nie tylko stara się uchwycić ogólną atmosferę panującą wewnątrz organizacji, ale również koncentruje się na elementach wystroju pomieszczeń oraz detalach architektonicznych. Dzięki temu firma wywiera dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych klientach i kontrahentach i kandydatach do pracy, które zachęca do zakupów i współpracy z marką.

Źródłem najlepszych efektów marketingowych jest sesja obiektowa z pracownikami zajmującymi się swoimi codziennymi obowiązkami. Dzięki niej organizacja zyskuje „ludzką twarz” oraz staje się bardziej autentyczna i wiarygodna w oczach odbiorców. Profesjonalnie wykonane zdjęcia stanowią również doskonałe narzędzie z zakresu employer brandingu. Dzięki nim firma buduje wizerunek „pracodawcy z wyboru”, co przyciąga talenty.

W One Trend dokładamy wszelkich starań, aby wykonane w ramach sesji obiektowej zdjęcia jak najlepiej prezentowały organizację. Profesjonalne ujęcia przedstawiają nie tylko wnętrza, ale również pracujących w nich ludzi. Buduje to atrakcyjny wizerunek firmy nie tylko w oczach kandydatów do pracy, ale również potencjalnych klientów i kontrahentów. Sesja obiektowa to również doskonały sposób, by wyróżnić markę na tle konkurencji.

Nasze usługi fotograficzne kierujemy nie tylko do dużych podmiotów, ale również niewielkich firm rodzinnych czy też mikro przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Sesje w trakcie pracy – pokaż, że jesteś specjalistą w każdym calu

Chcesz, aby Twoja firma budziła pozytywne skojarzenia u klientów? Pamiętaj, pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Zadbaj o to, aby było ono jak najlepsze. Pomoże Ci w tym sesja zdjęciowa w trakcie pracy, której efektami możesz pochwalić się na stronie internetowej lub w broszurze ofertowej. Zdecyduj się na sesję sytuacyjną lub uwierzytelniającą – podkreśl swój profesjonalizm i buduj zaufanie wśród potencjalnych klientów.

image

Sesje sytuacyjne – zaprezentuj firmę od kuchni i wzbudź sympatię wśród potencjalnych klientów

Sesje sytuacyjne prezentują osobę lub grupę osób w trakcie wykonywania swoich obowiązków w miejscu pracy. Wbrew pozorom nie muszą to być wyłącznie stateczne kadry, lecz również dynamiczne ujęcia ukazujące interakcje pomiędzy pracownikami.

Zdjęcia z sesji sytuacyjnej umieszczone na stronie internetowej lub w broszurze ofertowej pozwalają m.in. skrócić dystans między marką a klientem. W efekcie skutecznie wzbudzają sympatię i zaufanie wobec firmy i zachęcają do zakupu produktów lub podjęcia współpracy.

W One Trend w ramach sesji sytuacyjnych oferujemy:

 • sesje sytuacyjne biurowe – są wykonywane w biurze. Mogą ukazywać pracowników pracujących przy biurkach, naradzających się w sali konferencyjnej lub prowadzących spotkanie z klientem,

 

 • sesje sytuacyjne produkcyjne – są wykonywane w hali produkcyjnej lub magazynowej. Prezentują pracowników podczas wykonywania codziennych obowiązków, np. obsługiwania maszyn i linii produkcyjnych albo pakowania produktów.

Chociaż zdjęcia wykonane w ramach sesji sytuacyjnej mają mniej formalny charakter niż klasyczne portrety biznesowe, nie są to przypadkowe ujęcia. Starannie aranżujemy kadry, tak aby pokazywały dokładnie to, na czym Ci zależy, a jednocześnie były naturalne i przyjemne w odbiorze.

image

Sesje uwierzytelniające – potwierdź swoje umiejętności atrakcyjnymi zdjęciami

Sesje uwierzytelniające są wykonywane w trakcie realizacji usługi przez daną firmę, np. podczas montażu klimatyzacji w domu, malowania ścian lub wymiany opon w samochodzie. Uzyskane w ten sposób zdjęcia nie tylko pozwolą zilustrować ofertę, ale również udowodnią, że firma dysponuje zasobami – ludzkimi i technicznymi, które umożliwiają sprawną realizację powierzonych jej zadań.

Po co mi sesja sytuacyjna lub uwierzytelniająca?

„Jeden obraz jest w stanie wyrazić więcej niż tysiąc słów”. Nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Tymczasem wiele firm wciąż posługuje się zdjęciami stockowymi. Oczywiście, w określonych przypadkach ich użycie jest w pełni uzasadnione. Czy nie lepiej jednak, aby klient wchodzący na stronę internetową mógł zobaczyć prawdziwych ludzi tworzących firmę, a nie modeli?

Zdjęcia zrobione w ramach profesjonalnej sesji sytuacyjnej lub uwierzytelniającej nie tylko będą świetnie uzupełniać Twoją witrynę, ale również ułatwią realizację wyznaczonych celów marketingowych. Do czego możesz je wykorzystać?

Z rozmysłem kształtuj swój wizerunek

Odpowiednio wykonane fotografie nie tylko przedstawią zespół, ale przede wszystkim zaprezentują Twoją firmę w dokładnie takim świetle, jakim chcesz ją ukazać. Podkreślą Twoje główne atuty wizerunkowe – profesjonalizm, doświadczenie, kreatywność czy też swobodną atmosferę. 

Skróć dystans między marką a klientami

Kadry „zza kulis” udowadniają, że marką tworzą ludzie z „krwi i kości”, z którymi klient może się identyfikować. Skraca to dystans między nim a firmą i buduje nić porozumienia. W efekcie przedsiębiorstwo wzbudza większe zaufanie, co znajduje odzwierciedlenie w zyskach.

Wyróżnij się albo zgiń

Bezosobowe marki mają coraz trudniej na rynku. Nie budzą bowiem żadnych skojarzeń. W efekcie łatwo giną w gąszczu konkurencji, gdyż klienci nie wiedzą, czy mogą je obdarzyć ich zaufaniem. Dzięki zdjęciom ukazującym firmę „od kuchni” możesz zaprezentować jej indywidualny charakter i wyróżnić ją na tle innych.

Łatwiej pozyskuj talenty

Profesjonalne fotografie podkreślą wizerunek dobrego pracodawcy. Dzięki temu łatwiej Ci będzie pozyskać do swojej firmy wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Gdzie mogę wykorzystać zdjęcia z sesji sytuacyjnej i uwierzytelniającej?

Zdjęcia wykonane w ramach sesji sytuacyjnej lub uwierzytelniającej są na tyle uniwersalne, że możesz je wykorzystać w różnych kanałach komunikacji z klientem. Oto miejsca, gdzie sprawdzą się wyjątkowo dobrze:

 • strona internetowa
 • media społecznościowe
 • wizytówka Google Moja Firma
 • broszura ofertowa
 • folder reklamowy
 • materiały prasowe
 • spoty reklamowe

Publikując zdjęcia z sesji sytuacyjnej lub uwierzytelniającej w różnych kanałach komunikacji, zwiększasz swoją szansę na sukces. Docierasz bowiem ze swoim przekazem do różnych grup odbiorców, które w odmienny sposób konsumują treści.

Dlaczego powinienem/powinnam skorzystać z usług

One Trend?

Niezależnie od rodzaju sesji fotograficznej i miejsca, w którym ma się ona odbyć, zajmiemy się  wszelkimi szczegółami związanymi z jej organizacją. Na tym jednak nie koniec. Jako agencja marketingowa zadbamy o to, aby wykonane w jej ramach zdjęcia realizowały określone cele biznesowe – budowały pozytywny wizerunek firmy, zwiększały zaufanie klientów czy też zachęcały do współpracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Skontaktuj się z nami

Pomagamy osiągnąć sukces w sieci. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu